ПРЕЗЕНТАЦІЇ В УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДАХ США

Ми починаємо серію презентацій Українського Університету в українських громадах та організаціях у США.

Ми сподіваємося зустрітися з парафіянами українських церков, учителями суботніх шкіл, професіоналістами, членами ВУАН та НТШ та ін.

Завданням цих презентацій є ознайомлення української спільноти в США з проектом Українського Університету.

Під час презентацій ми також проводитимемо зустрічі й перемовини з приватними особами і представниками різних організацій та інституцій про можливу співпрацю.

Ми не ставимо за мету збір коштів для Українського Університету, але з вдячністю приймемо пожертви від тих, з ким будемо зустрічатися.

Конкретний план презентаційних заходів буде оприлюднено після того, як ми одержимо повідомлення із зацікавлених громад бажання й готовність зустрітися з нами та визначимося з датами презентацій з таким розрахунком, щоб по суботах відбувалися зустрічі з учителями суботніх шкіл, а по неділях після богослужінь – у парафіяльних громадах українських церков.

Сподіваємося, що серед учасників цієї групи знайдуться волонтери, які візьмуть на себе організацію презентації Українського Університету у своїй парафії, суботній школі, осередкові українських професіоналістів, ВУАН або НТШ.

Просимо зголошуватися на електронну пошту офісу президента Українського Університету із словом “Презентація” або “Presentation” у темі повідомлення. Повідомте нам своє повне ім’я, місто і штат, назву громади, телефон тощо.

До цікавих зустрічей і продуктивних розмов!