Співпраця

Український Університет як проект може бути реалізований за участю світової української спільноти – тисяч викладачів і науковців, сотень тисяч потенційних студентів і слухачів просвітницьких програм, мільйонів прихильників, які залюблені в багатющу й унікальну українську історію, які беруть активну участь у розв’язанні актуальних проблем українського державотворення і які переймаються перспективами розвитку України, українського суспільства, української держави.

Відтак ми починаємо формувати і згуртовувати український науково-педагогічний потенціал, з якого будемо відбирати професорів для освітніх програм та дослідників для науково-дослідних проектів.

Нагадую вам, що Український Університет, як і усі інші науково-освітні заклади в США. є неприбутковий, некомерційний заклад, який фінансується виключно доброчинними внесками прихильників та зацікавлених фундацій та агентств (зокрема, й державних). Відтак ми розраховуємо на матеріальну підтримку світового українства.

Як і кожна некомерційна організація, Український Університет започатковує інтернатуру, а також потребуватиме різних видів волонтерської допомоги.

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ

СПОНСОРИ, ДОНОРИ, ЖЕРТВОДАВЦІ

ВОЛОНТЕРИ

УКРАЇНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ КЛУБ