УКРАЇНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ КЛУБ

Вибудовуючи Український Університет як світову українську освітньо-наукову мережу, ми розраховуємо на підтримку й активну участь у цьому проекті професорсько-викладацького й наукового потенціалу України й українського зарубіжжя.

Разом з тим, ми сподіваємося, що згуртовані навколо Українського Університету українські професори й науковці стануть основою для об’єднання українських учених і наукових установ у світову організацію українських учених незалежно від місця їхнього проживання, а також вчених-українознавців з інших країн світу.

Об’єднання зусиль українських вчених у світовому масшабі, безперечно, сприятиме модернізації української науки, осучасненню її теоретико-методологічних засад, удосконаленню системи організації та фінансування наукових досліджень, а також управління науковими інституціями й колективами.

Досвід українських учених зарубіжжя, їхня участь у роботі зарубіжних університетів, науково-дослідних центрів, тимчасових науково-дослідних колективів (груп), безумовно, стимулюватиме зміни на краще в ситемах академічної й університетської науки в Україні.

Спільними зусиллями українських учених в Україні й діаспорі ми сподіваємося створити й розбудувати Український Університет як освітньо-науковий центр нового типу – без кордонів та ідеологічної заангажованості, який передусім стане цілою мережею осередків українознавчих студій, об’єднає й координуватиме просвітні та освітні проекти й програми, забезпечить платформу для спілкування українських професорів і вчених між собою та споживачами результатів наукових досліджень, а також для публікації наукових досліджень.

Ми будемо вдячні тим, хто зголоситься увійти в коло спонсорів проекту й підтримати проект у будь-який спосіб. Матеріальна харитативна підтримка проекту безпосередньо Українському Університетові та через Міжнародну фундацію лідерства відтягується з податків відповідно до законодавства США.

На реалізацію цих завдань і націлений Український Університетський Клуб, який формуватиметься за клубним принципом і матиме свій окремий веб-сайт.

Тим часом запитання й пропозиції просимо надсилати на електронну пошту офісу президент УУ.